WordPress admin beyaz sayfa hatası

  Sunucu değişiminden sonra bu hatayı aldım araştırdım farklı nedenlerden dolayıda ayarlayanlar var.wp-login.php açılıyor fakat giriş yapıldığında admin sayfası beyaz ekran gelip hiçbirşey çıkmıyorsa bunu nasıl giderebilceğimizi deniyeceğiz. 1- htacces  silinmişmi kontrol edin silinmemişse içerisinde php_value display_errors on kodunu ekleyin.

WordPress Benzer Yazılar Göstermek Eklentisiz !!!

Wp ‘de benzer yazıları göstermek ziyaretçilerin daha çok sitede bağlı kalmasını sağlıcaktır.Bunu eklenti halde değilde kodlarla yaparsak wp’miz daha sağlıklı olucaktır.MekanBelirt Sizlere Sitenize Yararlı Dökümanlar Bulmaya Devam Edecek… Aşağıdaki Seçeneğe Göre Kodumuzu single.php dosyasının içine istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.

WordPress WPtouch 1.9.26 Eklentisi

AÇIKLAMA YÜKLEME Ekran Görüntüsü İndirme Linki AÇIKLAMA WPtouch otomatik olarak bir iPhone uygulaması tarzı tema, ajax yükleme makale ve etkileri, iPhone, iPod touch, Android, Palm Pre, Samsung dokunmatik ve / Meşale mobil cihazlar BlackBerry Storm bakıldığında tam içine WordPress blog dönüştürüyor. admin panelinde tek bir kod biraz değiştirerek (ya da etkileyen) normal masaüstü teması olmadan, […]

.