Zam Zam Zam 2010 Zam

Zam’dan Çok Memnunuz.

Bilginiz üzere hersene olduğu gibi zam 2010’da da çok güzel geldi .Biz Aslında daha yüksek fiyatlar bekliyorduk ama hevesimiz kırıldı tabiki .Akaryakıttan – Yediğimiz Lokmaya Kadar Yapılan Zam Bizi Çok Mutlu Etti Otogaz’ın Fiyatındaki Artışı Beğenmeyen Yetkililer 2.01 ‘e Yükseltti fiyatı Mayıs 2009 ‘dan bu yana otogaz’da Abartısız net aksini iddia eden varsa buyursun yorum olarak yazsın %50 lik bir zam ee kolay değil tabiki yoksa biz nasıl aç kalıcaz ?

Birde belirtmek istediğim ve büyük harflerle yazıyorum bunu BİZE 5 VERİRKEN 15 ALMANIZA Bayılıoruz =) gerçekten ya bu bizi çok mutlu ediyor . Geçiniyoruz bi şekilde yalan yok ama sadece geçiniyoruz =) Kış Geldi Doğalgaz’ada Zam Geldi yazın kullanılmadığı için indirilen fiyatlar kışın yukarı çekiliyor neden ? Neden’i belli 🙂

Ya biz neden sizlere bunu yapamıyoruz ? Çünki Biz Vefalıyız Biz Türk Milletiyiz Biz Sesimizi Çıkartmayız Bununda Sebebi Nedir Biliyormusunuz İnanç’lı oluşumuz .Biz Sesimizi Çıkarırsak Daha Beter Oluruz Ama Çıkarmassak Sizi Daha Beter Yapıcak Tek Yüce Var Bunu Bizden Daha İyi Biliyorsunuz .

KDV … Kaç Ülkede Var ? Merak Ettimiz Bi Bi Araştın Arkadaşlar Bi Bakın Bakim Kaç Ülkede VaR ?

Zam… Bi bakın bakim ne kadar zamanda kaç kere yapıyorlar ?

Birde memurlara yapılan zam lar var 🙂 videosunu izleyelim mi =)

http://www.youtube.com/watch?v=bGCf1lmg458